2010 yılında kurulan şirketimiz Enes Kokil döküm olarak yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarını yürütmektedir. Trafo sektöründe yer alan firmamız, sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Kalıp malzemesi olarak dökme demir ya da çeliğin kullanıldığı Kokil Döküm ile metal döküm işlemleri yapılabilmektedir. Döküm pres ve işleme olarak üretimin bütün bölümlerinde yer alan firmamız Enes Kokil Döküm olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmaya başlamıştır.

Genel olarak bilindiği gibi kokil dökümler çinko, bakır, alüminyum ve magnezyum gibi demir dışı metaller ve kalay, kurşun bazlı alaşımlarla yapılmaktadır. Firmamız her türlü trafo sarı parçalarını üretebilmektedir. Toplamda 3 ortağın yer alığı firmamız, bir aile şirketidir. Bu özelliğiyle sektörde emin adımlarla hizmet vermektedir. Metal ve alaşımların eritilerek, şekillendirilmesi suretiyle üretilen parçaların ilgili birimlere satışı yapılmaktadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetiyle müşterilerin memnuniyetini sağlayan firmamız, üretimde öncü firmalar arasında yerini almaktadır.

Tüm üretim sürecinde deneyimli ekibiyle hizmet vermekte olan firmamız, kurulduğu günden bu yana sektörde kalıcı olabilmeyi hedeflemiştir. Yüksek üretim kapasitesi ve üstün teknolojik yapısıyla firmamız, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da çalışmalarını sürdürmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler yalnızca Türkiye ile sınırlı değildir.

Ürün yelpazesini geniş tutan şirketimiz, döküm pres ve işleme olarak üretim sürecinin tüm bölümünde yer almaktadır. Kaliteli trafo sarı parçaları üreten firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hizmette öncelikle kaliteyi baz alan bir firma olarak, çalışmalarımızı buna göre sürdürür ve gerekli denetimleri zamanında yaparız. Tüm süreçlerde aktif olarak görev alan ekimiz ile, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya önem veririz. Trafo alanında yapmış olduğumuz çalışmalarla sektörde öncü firma olarak yer alırız. Verdiğimiz hizmeti daha iyi bir şekilde sunmak için müşterilerimizin de önerilerine önem veririz.

 

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@eneskokil.com mail adresimizden yada 0216 378 34-26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
0216 378 34 26 Whatsapp Destek